Metoda, která promění Váš život.

Metóda, ktorá zmení Váš život

Presvedčte sa sami, že zvládnutie akéhokoľvek jazyka je možné len za 30 dní.

Spoznali ste už základný princíp Formuly Fenomenálnych Multipoliglotov metódy, ktorá bola použitá v programe Fast Phrases. Pri tejto príležitosti Vám predstavíme skutočný príbeh pani Janky B. jej skúsenosti a dosiahnuté výsledky. Iste ste mali vo svojom živote nejeden okamih, v ktorom ste si mysleli, že ste v beznádejnej situácii. Doteraz sa takto cítila, aj pani Janka, teraz už odvážna žena, ktorá hrdo hovorí, že zvládla španielčinu od úplnej 0 a to v značnej miere zmenilo jej život o 180 stupňov.

Príbeh, o ktorom sa o malú chvíľu dozviete, dokazuje, že pre osvojenie bezchybného písania alebo plynulého hovorenia v cudzom jazyku nepotrebujete:

  • navštevovať mnohoročné kurzy
  • nemusíte utrácať veľa peňazí na súkromné hodiny.
  • tráviť desiatky hodín týždenne nad učením a precvičovaním slovnej zásoby.

Janka B.
Za 30 dní zvládla základy španielčiny

Šéf mi povedal, že mám padáka!

A doslovne mi povedal- že ak opäť zopakujem tú istú chybu, ***etím z práce. Od tohto okamihu som cítila veľký strach, ktorý paralyzoval každú moju činnosť a stále som sa bála, že opäť urobím nejakú chybu. Ale ja som neurobila žiadnu chybu, lebo nie som taká hlúpa - len šéf vyžadoval odo mňa nemožné - musela som sa naučiť španielsky jazyk za necelý mesiac po nadviazaní spolupráce s novým kontrahentom. A to bol rodený Španiel! V priebehu jedného víkendu som sa nejako pozbierala a rozhodla som sa, že sa naučím cudzí jazyk a kvôli tomu som začala vyhľadávať na internete najlepšie on-line jazykové kurzy. Bohužiaľ, tie vo väčšine prípadov boli o niekoľko tisíc drahšie, než to, na čo som si v skutočnosti mohla dovoliť. Ale nakoniec som narazila na článok o prof. Gavronskom a neskôr na Formulu Fenomenálnych Multilingvistov.

Ukázalo sa, že táto Formula bola použitá v programe interaktívnych kartičiek Fast Phrases. Nielenže cena bola oveľa nižšia, než všetky iné jazykové kurzy, ktoré som našla, ale tiež bolo zaručené, že sa naučím akýkoľvek ľubovoľný jazyk za 30 dní. Predsa, ja asi tomu neverím - tak som si pomyslela v prvej chvíli. Ale riskla som to a objednala som si program.

Záležalo mi na tom, aby ako sa dá najrýchlejšie nájsť jazykový kurz a čo najskôr sa začať učiť cudzí jazyk, lebo som chcela ukázať šéfovi, čo všetko dokážem a som schopná sa naučiť. Na moje prekvapenie sa ukázalo, že existuje možnosť okamžitého doručenia on-line programov, zameraných na rýchlu výučbu cudzích jazykov. Už sa mi nechcelo dlhšie čakať, a preto som už zaplatila vopred prostredníctvom platby on-line. Prístup k programu som dostala ešte toho istého dňa prostredníctvom e-mailu. Okamžite som sa začala učiť španielčinu. Blížila sa moja služobná cestu do Madridu, a ja som si už v žiadnom prípade nemohla dovoliť na to, aby stále neovládať španielčinu. Vedela som jedno, že môj šéf nežartoval a akonáhle sa pomýlim v niečom a urobím akúkoľvek chybu, “splní svoj sľub" a vyhodí má z práce.

O necelý mesiac neskôr mi bolo ponúknuté pracovné miesto môjho súčasného šéfa. Hádajte prečo! Nevedel anglický jazyk! Teraz už fakt môžem jednoducho priznať - že, po niekoľkých dňoch po zakúpení programu pre výučbu španielčiny, som už vedela, že je to super efektívny kurz, a tak som si hneď aj kúpila ďalší jazyk - a konkrétne angličtinu. Uplynuli len necelé dva mesiace a ja už bez stresu komunikujem v dvoch cudzích jazykoch, ktoré ako zdôrazňujem som doteraz nepoznala vôbec. Dostala som povýšenie a zvýšili mi plat. A môj bývalý šéf? No, čo už teraz, odporučila som mu interaktívne kartičky Fast Phrases :)

Aj Vy môžete úplne zmeniť Váš život! Len si treba zvoliť tú najsprávnejšiu metódou štúdia cudzích jazykov! A preto neváhajte, lebo už čoskoro:

  • zvládnete základnú úroveň zvoleného jazyka len za 10 dní,
  • po dvoch týždňoch už bude komunikovať v príslušnom jazyku na stredne-pokročilej úrovni,
  • skvalitníte svoje profesijné kompetencie – a to vám zvýši šance na povýšenie vrátane platových podmienok, čo vám otvorí dvere do sveta ďalších možnosti.
  • počas cesty sa dohovoríte s ľuďmi z rôznych krajín sveta – u lekára, pri rezervácii hotela, alebo objednaní jedla v reštaurácii, to tiež zvládnete všetko jednoducho.

Prečo ste sa doteraz efektívne nenaučili žiadny cudzí jazyk?

Metóda, s ktorou sa práve teraz zoznamujete, je založená na koncepte úplnej synchronizácie mozgu (ang. Whole Brain Synchronization).
Len jej obratné používanie vedie k:

VIAC AKO 5-KRÁT EFEKTÍVNEJŠEJ PRÁCI MOZGU

Každý deň sa bude výrazne zvyšovať Vaša schopnosť koncentrácie a memorovania. A len na Vás, to bude záležať, na akej úrovni sa ustabilizuje. Nebojte sa – stačí si opakovať pravidelne slovíčka a to je všetko!

Niekoľkonásobné zrýchlenie výučby cudzieho jazyka. Prebieha celkom automaticky!

Vďaka súčasnej stimulácii oboch hemisfér mozgu, už nebudete musieť stále myslieť na štúdium alebo opakovať znovu a znovu v svojej hlave nové slovíčka, aby si ich výrazne zapamätať. Vďaka rozšírenej sieti asociácií, ktoré spontánne vznikajú vo Vašom podvedomí, už nikdy sa nebudete zajakávať v reči, alebo nesúvisle hovoriť - každé slovíčko, ktoré sa naučíte Vám teraz príde na myseľ práve v tej správnej chvíli.

Posledným prvkom rozhodujúcim o mimoriadnej efektivite tejto metódy je jej forma. Ide tu o multimediálne kartičky určené pre výučbu jazykov, tzv. interaktívne kartičky, vďaka którym sa naučíte cudzí jazyk pomocou počítača. Kľúčom k úspechu je to, že každá kartička obsahuje nielen slovíčko, ale príslušné slovíčko je spojené s jeho prirodzeným kontextom ako aj so zvukovým záznamom, nahrávkou so správnou výslovnosťou slova, a na koniec je znázornený príklad jeho použitia vo vete.

Vďaka tomu, počas štúdia, Váš mozog funguje úplne synchrónne a pracuje na rôznych úrovniach. Na rozdiel od obyčajných kartičiek, ktoré uvádzajú len slovíčko v slovenčine a slovíčko vo zvolenom cudzom jazyku, v rámci programu máte k dipozícii dve ďalšie zdroje pomoci. Váš mozog, tým pádom vytvára niekoľko rôznych asociácií a Vy memorujete slovo päťkrát rýchlejšie.

A navyše, proces zabúdania sa päťnásobne spomaľuje. To všetko kvôli tomu, že vo Vašom mozgu je už vytvorená veľmi silná a trvalá sieť asociácií, čo sa týka jednotlivého slova alebo výrazu. Váš mozog jednoducho to už nemôže vytesniť z pamäti!

Prevažná väčšina užívateľov, potrebuje menej ako 2 dni, aby sa naučiť 270 nových slovíčok! Vystačí len pravidelné užívanie programu, aby po 3 týždňoch slobodne komunikovať v cudzom jazyku.

Všetko je zahrnuté v jednom programe – v interaktívnych kartičkách o názve Fast Phrases. Vezmite do úvahy aj to, že je to jediný program na trhu, ktorý je vytvorený na základe Formuly Fenomenálnych Multilingvistov!

Ako sa používa Fast Phrases:

Táto formula sa čoskoro stane známa ako najefektívnejšia metóda, ktorá bola doposiaľ vytvorená pre výučbu cudzích jazykov. Vyskúšala ju nielen hrdinka nášho príbehu pani Janka, ale aj mnoho ďalších ľudí. Spoznajte ich názory vo veci tejto jedinečnej formuly:

Ľahké učenie je veľkou radosťou!

Vždy som túžila po tom, aby sa presťahovať do Viedne, mesta v ktorom som pred mnohými rokmi strávila svoje medové týždne. Neverila som, že po 50-ke sa ešte dokážem naučiť cudzí jazyk. Avšak, vďaka Fast Phrases za menej ako 30 dní som sa naučila a zvládla nemecký jazyk natoľko dobre, že som získala prácu v Rakúsku a v súčasnosti teraz tam aj žijem! Bez žiadnych problémov komunikujem so svojím šéfom, spolupracovníkmi, susedmi, s ľuďmi v obchodoch alebo reštauráciách. Úžasný efekt!

Barbara, Viedeň

Certifikát je len kúsok papiera

Kto by potreboval kurz v škole, keď už máme Fast Phrases? Nielenže, si môžete vybrať ľubovoľnú úroveň so širokou slovnou zásobou z rôznej kategórií slov, a ešte k tomu sa učíte doma, nemusíte vychádzať z domu, nikto nikoho nehodnotí a ani neposudzuje, bez skúšok - bez ŽIADNEJ nervozity! Certifikáty bohužiaľ, nezaručujú slobodnú komunikáciu v cudzom jazyku, len v skutočnosti potvrdzujú to, že ste ukončil jazykový kurz. A či ste sa niečo naučili – je už iná vec. Presvedčil som sa na vlastnej koži o ich účinnosti a preto tieto kartičky odporúčam każdému, kto sa chce správne naučiť cudzí jazyk.

Miroslav, Praha

Expresné výsledky

Už viac ako päť rokov sa snažím naučiť anglický jazyk, aby som mala väčšiu šancu si nájsť lepšiu prácu alebo zamestnanie s vyšším platom. Vyskúšala som práve všetko, kurzy v populárnych jazykových školách, bola som aj samoukom, chodila som na súkromné lekcie s učiteľom - všetko bolo k ničomu, žiadny efekt! Len kartičky Fast Phrases sa ukázali trefou do čierneho! Sú proste výborné. Už po týždni používania kartičiek som sa cítila výnimočne, pretože som si všimla, že som urobila obrovský pokrok vo výučbe. Dokázala som sa dohovoriť a dokonca aj napísať v cudzom jazyku e-mail. Zdá sa mi, že môj mozog je ako špongia, ktorá zachytáva všetky novo naučené slovíčka!

Marie, Barcelona

Okamžitý prístup on-line

Vybral som si program s prístupom on-line a ihneď po zaplatení som obdržal tento program v zabezpečenej správe. Viem, že neznalosť cudzích jazykov znamená = nulové pracovné príležitosti. Naučil som sa poctivo francúzsky jazyk a vtedy sa všetko zmenilo na lepšie. V práci som zostal povýšený a teraz úzko spolupracujem s našou pobočkou v Paríži. Moja mzda vzrástla viac ako o polovicu a konečne som sa dočkal toho, že mám jednoduchší a pohodlnejší život.

Tom, Bratislava

V záujme o bezpečnosť a zabezpečenie najvyššej kvality služieb majiteľ stránky si vyhradzuje právo na úpravu informácií obsiahnutých v zásadách pre ochranu osobných údajov. Cieľom tejto akcie je zachovanie anonymity zákazníkov, a preto v záujme o ich spokojnosť s našimi službami uvádzame na stránkach ich neúplné údaje.

Takú záruku nikde nenájdete!

V záujme o najvyššiu spokojnosť našich Zákazníkov, prvá objednávka kartičiek Fast Phrases obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Zákazník, ktorý pravidelne používa kartičky Fast Phrases, a nenaučí sa jazyk na komunikačnej úrovni v priebehu 30 dní, bude mať nárok na vrátenie peňazí vo výške 100% uhradenej sumy. V tom prípade stačí reklamáciu oznámiť prostredníctvom e-mailu.

Prečo si myslíme, že táto záruka je dobrým riešením?

Mnohoročné skúseností a prieskumy nám ukázali, že kľúčom k úspechu v predaji výrobkov nie je len veľká investícia alebo inzercia výrobku v drahých televíznych staniciach, či farebných časopisoch. Kľúčom k úspechu je samotný produkt, a najmä jeho kvalita. Preto pri práci na interaktívnych kartičkách Fast Phrases sme sa snažili, aby boli čo najkvalitnejšie a prispievali k najefektívnejšej výučbe. Ponúkame Vám výrobok, ktorého základom sú najlepšie riešenia – a je to kombinácia úplnej synchronizácie mozgu (tzv Whole Brain Synchronization.), ktorá je vyvinutá v podobe- kartičiek a skladá sa z troch úrovní: prvou je nové slovíčko s jeho prirodzeným kontextom, druhou je nahrávka so správnou výslovnosťou slova a treťou výhodou je príklad jeho použitia vo vete. To všetko, čo nazývame Formulou Fenomenálnych Multilingvistóv, bolo použité v kartičkách Fast Phrases.

Ak nemáte záujem o túto ponuku, zrejme už ovládate niekoľko cudzích jazykov. Ak nie, tak nemyslíte si, že je najvyšší čas na povýšenie, aby zarábať viac peňazí alebo cestovať po svete? Presne tak, ako to urobila naša hrdinka príbehu pani Janka. Rozhodnutie je len na Vás!!!

Prajem Vám veľa úspechov,

Riaditeľ Marketingu a Obchodného Oddelenia

Sada interaktívnych kartičiek, ktorá je určená na výučbu cudzích jazykov je založená na báze 100% prirodzených mozgových procesov.

Nové programy je možné kúpiť ako jazykový softér v digitálnej verzii a v tom prípade je možné okamžité stiahnutie alebo na diskoch DVD.

Ako si kúpiť cenovo najvýhodnejšie program Fast Phrases?

Iste si uvedomujete, že tak starostlivo vytvorená formula je výsledkom mnohoročnej práce celého výskumného tímu. Formula je tvorbou skúsených profesorov, ovládajúcich 60 jazykov a okrem všetkého tento program je prispôsobený nielen k výučbe, ale výrazne posilňuje pamäť v každodennom živote. Je to výrobok najvyššej triedy, preto musí mať aj svoju cenu, ale spokojnosť s jeho používaním Vám prinesie veľkú radosť. Jeho výrobná cena nie je nízka, kvôli čomu tento výrobok nemôže byť lacný.

V prípade návštevy našej stránky prvýkrát, budete mať nárok na špeciálnu zľavu. Ak sa rozhodnete práve teraz, bude mať zľavu až 53%.

S touto JEDNORÁZOVOU zľavou cena sady v podobe kartičiek na výučbu jazykov bude len 69 € 37 €. Neskôr táto cena bude vyššia.

OBJEDNAJTE SI kartičky FAST PHRASES

UPOZORNENIE!
Pre objednanie sady kartičiek
Fast Phrases postupujte podľa nižšie uvedených pokynov!

Kliknite na tlačítko "Objednať kartičky Fast Phrases" a vyplňte formulár na následujúcej stránke. Program u Vás bude rýchlejšie než si to myslíte. Potom ho už ohodnotíte sami. Ak nebudete na 100% spokojný s týmto výrobkom, jednoducho dostanete späť svoje peniaze - bez kladenia zbytočných otázok.

Počkajte! Nenechajte si ujsť neuveriteľnú príležitosť!

Objednajte si ešte dnes a ušetríte 40 € a získate záruku spokojnosti. Zajtra sa akcia končí.

Len teraz máte možnosť vyskúšať interaktívne kartičky Fast Phrases v NEUVERITEĽNE nízkej cene

len za 29 €

počet dostupných programov v akčnej cene: 13

PS Nezabudnite tiež o výhodách nákupu Fast Phrases:

  • využívate jednorázovú špeciálnu zľavu,
  • získaváte záruku vrátenia 100% peňažného vkladu - ak sa do 30 dní nenaučíte cudzí jazyk na komunikačnej úrovni, vrátime Vám späť peniaze,
  • vďaka akcii usporíte Vaše peniaze - namiesto 69 € platíte len 29 € za jednu úroveň.
Objednajte si kartičky Fast Phrases v cene 29 €